VA 358 WHITE EAGLE

Konzistentný, spoľahlivý, efektívny. VA358 vznikol na základe požiadaviek najnáročnejších zákazníkov a ponúka aj možnosť použitia vysokých šálok, pohárov alebo pohárikov.

va358-steelux-34

Nový orol sa pripravuje roztiahnuť krídla a pristáť vo všetkých kaviarňach orientovaných na kvalitu a konzistenciu. Volá sa VA358 White Eagle a je novým strojom značky Victoria Arduino zameraným na výberovej kávy.

Technológia, ktorá zaisťuje maximálnu tepelnú stabilitu espresso kávovaru.

V profesionálnom kávovare hrá teplota jednu z hlavných rolí, pretože významne ovplyvňuje výslednú kvalitu espressa. Stabilná teplota zaručuje vynikajúci a opakovateľný výsledok.

Ako ale dosiahnuť stabilnej teploty?Skrze štúdie, výskum a experimentovanie a v spolupráci s najlepšími baristu sa nám podarilo nájsť riešenia, ktoré ponúka možnosť kontroly každého jednotlivého parametra nastavenia.

Tak sa zrodila technológia T3.Technológia, ktorá umožňuje baristovi nastaviť tri teploty: pre hlavu kávovaru, teplotu vody pre espresso a paru.

Čo dostanete?Kontrolu teploty vody s vysokou presnosťou a vždy perfektné espresso. To nám zaručuje elektronický systém so senzormi pre teplotu a tlak a PID, čo v kombinácii zaručuje kontrolu nad každým jednotlivým parametrom.

VA358 White Eagle prichádza

Našim cieľom je ponúknuť moderným kaviarňam kávovary, ktoré sú konzistentné, spoľahlivé a efektívne. Toho sme chceli dosiahnuť aj v prípade novo vyvíjaných produktov, ako je práve VA358 White Eagle, ktorý je určený pre kaviarne, ktoré kladú kvalitu na prvé miesto.
Pri štúdii tohto nového stroja sme kládli dôraz na požiadavky moderných kaviarní, nové trendy a pripravili sme aj verziu s vysokými hlavami pre možnosť využitý vysokých šálok, pohárov a kelímkov.VA358 berie ohľad aj na komunikáciu medzi zákazníkom a baristom. Viglino, jeho designer, mu dal výšku iba 51 centimetrov.