Špecialitky na uvoľnenie na konci dňa

Aj Vy máte občas chuť na zmenu? Potrebujete vypnúť na konci dňa? Tieto novinky Vám zaručene spríjemnia deň. Vyskúšajte v Cafe Milano naše nové značky alkoholu vybrané priamo pre Vás, či už s kávičkou alebo bez nej.


WEB

 

Jack Daniels Fire Vychutnajte si unikátnu whiskey ,ktorá je lákadlom pre všetky vaše zmysly. Vôňa Jack Daniels Fire je ohnivo korenistá  s nádychom čerstvo pálivej škorice, výsledná chuť je potom lahodne hladká .

Rumy Zacapa Centenario Rum je tmavo-hnedej jantárovej farby udávajúcej tón pre vzrušujúci zážitok. Dubová aróma hovorí o starnutí a vycibrenom vkuse. Vrstvou za vrstvou cítiť chuť muškátových oriešokov, opekaných lieskových orechov a náznak karamelu. Hladký povrch s dlhou aromatickou stálosťou.

Dictador Rum 12 Dictador Rum 12-ročný rum má intenzívnu jantárovu farbu s červenkastým odtieňom, v nose je intenzívny prekypujúci karamelom, medom, suchými semenami, praženou kávou.

Russkij Standart Vodka Russian Standart je pripravená tradičným spôsobom zo surovín tej najvyššej kvality — najlepšia odroda pšenice z centrálneho Ruska, čistá nedestilovaná mäkká voda zo severných oblastí Ruska.

Beluga Beluga nie je iba vodkou, ale exkluzívnym produktom dizajnérov, vyrábaným výlučne manuálne, v súlade so svojim jedinečným receptom. Jednou z najvýraznejších čŕt produkcie vodky Beluga je fakt, že jej príprava vyžaduje využitie priezračnej vody pod tlakom, pochádzajúcej zo sibírskych prameňov a enzýmov sladového liehu, ktoré napomáhajú významne zlepšiť chuť vodky.

Symbole National Brandy V tejto brandy nájdete arómu ovocia, kvetov a vanilky. V jej doznievajúcej chuti môžete nájsť znaky medu, perníka a sušených marhúľ.

Camus VSOP Elegance Jeho vôňa je veľmi jemná, ovocná s tónmi fialiek, orieškov a mandlí. Má plnú a bohatú chuť s vrúcnosťou a jemnosťou neobvyklou v tejto kategórii. Oplýva nasládlym vanilkovým záverom.