Studená kuchyňa

bruschetty / šaláty / panini

 

Každá dobrá kaviareň myslí aj na svojich hladných zákazníkov. My sme pre vás pripravili nielen sladké lahôdky, ale aj typické talianske „malé“ jedlá, ktorými môžete zahnať hlad počas dňa. Originálne talianske bruschetty s hruškou, slaninou a syrom Brie alebo červenou repu a kozím syrom vás nenechajú hladnými. Šaláty, panini alebo skvelý quiche koláč môžu byť vašim ľahkým obedom alebo zdravou večerou.

Ak sa vaše stretnutie u nás predĺži, nemusíte nikam bežať, aby ste sa najedli. Pokojne, zdravo a chutne sa môžete najesť aj u nás. Všetko pripravujem z čerstvých surovín a s ohľadom na moderné trendy v stravovaní. Olivový olej, balsamico, čerstvá zelenina, pravé talianske prosciutto alebo kozí syr. To sú ingrediencie, ktoré dávajú našim jedlám charakter, na ktorý nezabudnete. Vyskúšajte ich!

Denne máme otvorené

Denne vyše spokojných klientov

Stolov je k dispozícii

Otvorené v týždni

Torty a zákusky

Naše torty a koláče pečieme denne priamo v našej prevádzke, preto sú vždy čerstvé a chutné. Používame najlepšie suroviny a čerstvé sezónne ovocie od slovenských pestovateľov. Široká ponuka koláčov podľa receptov starých materí, ale aj najmodernejšie ľahké trendové zákusky bez konzervantov, fosfátov či farbív, presvedčí aj vás, aby ste si dali ku dobrej kávičke skvelý koláčik. Klasickej nutelovej torte alebo karamelovému veterníku odolá málokto. V lete ľahké ovocné dezerty, RAW koláče, bezlepkové zákusky a na jeseň gaštanové a orechové dobroty majú už svojich stálych fanúšikov. Čítajte ďalej…

 

Zmrzlina

Taliansku zmrzlinu vyrábame denne priamo v priestoroch kaviarne. Je našou pýchou a pochutnať si na nej môžete po celý rok. Viac ako 12 druhov zmrzliny môžete ochutnať u nás aj v zmrzlinových pohároch, či špeciálnych zmrzlinových koktejloch a kávach alebo si zobrať so sebou domov a užiť si letné chute každý deň. Príjemne sa u nás môžu osviežiť aj tí, ktorí sú citlivý na laktózu. Bezlaktózové sorbety a ovocné zmrzliny z čerstvého ovocia ich určite potešia.
Čítajte ďalej…

Nápoje

V širokej ponuke nášho nápojového lístka nájdete množstvo alkoholických aj nealkoholických nápojov. Naši stáli hostia si oľúbili osviežujúce domáce limonády ako je Uhorka a zázvor, Bitter mango alebo domáce ľadové čaje. Deti neodolajú jahodovému milkshaku so zmrzlinou. Dámy, ktoré dbajú o svoje zdravie u nás zasa nájdu niekoľko druhov smoothies každý deň. Čerstvé šťavy sú úplnou samozrejmosťou.
Čítajte ďalej…