EXTRA ZIMNÁ PORCIA

EXTRA ZIMNÁ PORCIA

Pripravili sme pre vás nové zimné pochúťky v Cafe Milano. Prídu si tu na svoje milovníci paštét ale aj tí ktorí preferujú zdravšie maškrty. Naše jedla pripravujeme priamo v našej kaviarni.… Čítajte ďalej

ZMRZLINOVÉ CHUŤOVKY

ZMRZLINOVÉ CHUŤOVKY

Kvalitná zmrzlina sa stala neodmysliteľnou súčasťou jedálnička mnohých labužníkov. Každú jednu „zmrzlinovú sezónu“ sa vám – našim zákazníkom snažíme ponúknuť len tú najlepšiu, najlahodnejšiu zmrzlinu z našej kuchyne, ktorej chuť vám bude dlho rezonovať na mlsnom jazýčku.

Preto sme teraz pre vás pripravili naše nové zmrzlinové dezerty.… Čítajte ďalej

NOVÉ JARNÉ POCHÚŤKY

NOVÉ JARNÉ POCHÚŤKY

Potešte svoje chuťové bunky naším novým, jedinečným a zdravým jedálnym lístkom v našej kaviarni. Jedlá pre vás poctivo pripravujeme z tých najkvalitnejších čerstvých surovín. U nás si prídu na svoje milovníci kuskusu, ale aj mäsožravci neodídu hladní.

Tešíme sa na vašu návštevu a privítame vaše pozitívne ale aj negatívne ohodnotenia, aby sme sa vedeli zlepšovať. 
Čítajte ďalej
Chutný jarný detox

Chutný jarný detox

S pribúdajúcimi lúčmi jarného slnka odľahčite vaše telo od zimných nánosov. Naše svieže, zdravé koktejly a smoothie budú chutiť každému.

„Nakopnite sa“ nápojmi plnými vitamínov. Pre hladných radi pripravíme obľúbený šalát Milano s kuracím mäsom.
Pre maškrtníkov pečieme každý deň priamo u nás množstvo RAW koláčikov alebo aj nový Krémeš Milano, či ľahkú jablkovo-tvarohovú tortu.

Privítajte jar s dobrotami od nás!… Čítajte ďalej

Romantické chvíle s partnerom

Romantické chvíle s partnerom

Romantické chvíle s partnerom počas Valentínskeho víkendu zažijete u nás s výberom toho najlepšieho z našej cukrárne a studenej talianskej kuchyne. Pohárik sektu alebo prosseca k etažérke s dobrotami  podávame v týchto dňoch ako bonus. Objednajte si etažérku aj stôl na Valentínsky víkend vopred a pripravte svojim najmilším príjemné prekvapenie.

Tešíme sa na vás!… Čítajte ďalej